Proces rekrutacji do zerówki i klasy I

1. Spotkanie informacyjne: 3 II 2024

Dzień informacyjny dla rodziców kandydatów

do klasy "0" o godz. 10:00

do klas I godz. 12:30

2. Termin zgłoszenia: do 3 III 2024

Od 5 lutego będą przyjmowane ankiety zgłoszeniowe dla dzieci biorących udział w rekrutacji (ankiety zgłoszeniowe do pobrania tutaj wraz z odpowiedziami na pytania dodatkowe oraz potwierdzeniem opłaty rekrutacyjnej w kwocie 250 zł).

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres rekrutacja@chocimska.edu.pl przyjmujemy je do dnia 3 marca 24 r. Między 4 a 7 marca otrzymacie Państwo godziny spotkań rekrutacyjnych, które odbędą się 9 i 16 marca.

3. Pierwszy etap rekrutacyjny: 9 III 2024

W tym dniu zorganizowane będą grupowe warsztaty dla rodziców oraz równolegle zajęcia dla dzieci.

4. Drugi etap rekrutacyjny: 16 III 2024

Zapraszamy rodziców na indywidualne spotkania z naszymi nauczycielami, a dzieci na kolejne zajęcia grupowe.

5. Termin decyzji szkoły: 27 III 2024

Po otrzymaniu pozytywnych wyników rekrutacji należy wnieść opłatę wpisową w wysokości jednego czesnego.

proces rekrutacji do klas II-VII

Rekrutacja uzupełniająca do klas II-VII prowadzona jest indywidualnie w ciągu całego roku szkolnego, gdy pojawią się wolne miejsca. W celu otrzymania informacji o możliwości przeniesienia dziecka do naszej szkoły prosimy o kontakt z sekretariatem.

Osoby mieszkające z drugiej strony Wisły zapraszamy do Akademii Lawinowa - edukacji domowej, prowadzonej pod skrzydłami Chocimskiej w Miedzeszynie.