Nasz zespół
-
Patrycja Zdrojewska
DYREKTORKA
Klasy 0-3
-
Patrycja Zdrojewska
PRACE RĘCZNE
-
Paulina Kraśniewska
WYCHOWAWCZYNI KLASY 0
-
Karolina Chorchos
WYCHOWAWCZYNI KLASY 1K
-
Gabriela Flisińska
WYCHOWAWCZYNI KLASY 1G
-
Monika Markiewicz-Napolov
WYCHOWAWCZYNI KLASY 2M
-
Natalia Pikchur
WYCHOWAWCZYNI KLASY 2N
-
Małgorzata Malinowska-Feder
WYCHOWAWCZYNI KLASY 3G, RELIGIA
-
Natalia Zima
WYCHOWAWCZYNI KLASY 3N
-
Konstanty Święcicki
WYCHOWAWCA KLASY 3K, WF
-
Joanna Dawidowska
WF
-
Oskar Leszczyński
WF
-
Paulina Nowicka
MUZYKA
-
Paulina Piecewicz
J.ANGIELSKI
-
Jowita Waniek
J.ANGIELSKI
-
Elżbieta Przybysławska
ŚWIETLICA
-
Lesia Yaremenko
ŚWIETLICA
-
Bethany Moyo
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Klasy 4-8
-
Patrycja Zdrojewska
WYCHOWAWCZYNI 8P
-
Anna Talarek-Stangreciak
WYCHOWAWCZYNI 4A, J.POLSKI 4
-
Karolina Bartczak
WYCHOWAWCZYNI 5K, MATEMATYKA 5-8
-
Nadia Kurzelewska
WYCHOWAWCZYNI 5N, J.ANGIELSKI, KONWERSACJE
-
Franciszek Rapacki
WYCHOWAWCA 6F, HISTORIA 5-6, 7E, WOS
-
Rebecca Goodman-Laskowska
WYCHOWAWCZYNI 6R, J.ANGIELSKI 4,5,7,8, KONWERSACJE 6R
-
Grzegorz Bucholc
WYCHOWAWCA 7G, J.POLSKI 5-7, HISTORIA 7-8, ETYKA 8
-
Ewelina Fedorczyk
WYCHOWAWCZYNI 7E I 8E, FIZYKA
-
Patryk Speiser
MATEMATYKA 4-5, ETYKA 4-7
-
Alina Raddawi
MATEMATYKA 6-8
-
Alicja Zgliczyńska
J. POLSKI 8
-
Anna Grabowska
MATEMATYKA 7-8
-
Ngonidzase Moyo
J.ANGIELSKI
-
Bartek Banik
J.ANGIELSKI
-
Agnieszka Dideńko
J.HISZPAŃSKI
-
Carles Guell Bou
J.HISZPAŃSKI
-
Patryk Anioł
BIOLOGIA 6-8, CHEMIA 7-8
-
Mariia Pasichnichenko
ZOOLOGIA 5, ASTRONOMIA I GEOLOGIA 6, FIZYKA 6
-
Zuzanna Kocięcka
GEOGRAFIA 6-8
-
Magdalena Olasińska
PLASTYKA, PRACE RĘCZNE
-
Dawid Pilipowski-Nguyen
INFORMATYKA
-
Szymon Dawidowski
WF
-
Artur Kubiński
WF, EDB
-
Robert Kania
TECHNIKA (STOLARNIA)
Specjaliści
-
Ewelina Fedorczyk
PEDAGOG SZKOLNY, TRENER TUS, SZKOLNY KOORDYNATOR POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
-
Agnieszka Makowska
PSYCHOLOG SZKOLNY
-
Anna Talarek-Stangreciak
TERAPEUTA PEDAGOGICZNY
-
Aleksandra Rudnik-Byczuk
PEDAGOG SPECJALNY, TERAPEUTA PEDAGOGICZNY, DORADCA ZAWODOWY, WSPIERAJĄCY 8P
-
Magdalena Wójcicka
ARTETERAPIA
-
Jacek Binkowski
LOGOPEDIA
-
Izabela Pańczyk
WSPIERAJĄCY 2M
-
Magdalena Kawałkowska
WSPIERAJĄCY 3G
-
Wiktoria Wójcik
WSPIERAJĄCY 3K
Personel szkoły
-
Karolina Sobieraj
CHOCIMSKA SEKRETARIAT
-
Malwina Kot
KIELECKA SEKRETARIAT
-
Ewa Zwolińska
CHOCIMSKA CZYSTOŚĆ
-
Małgorzata Lewandowska
KIELECKA CZYSTOŚĆ
-
Mariusz Banaś
CHOCIMSKA I KIELECKA WSPARCIE TECHNICZNE